Tvůj magicky pokojík

19. března 2006 v 9:26 | kacka |  :o) Magie

Tvůj magický pokojík

Podobá se občas pohyb v tvém ,malém království" překážkovému běhu spojenému s orientační hrou:-)? Přesto by ti v něm neměly chybět tyhle věcičky...
hl

Zkrášlování pokojíčku je čas od času docela příjemná změna a zábava, ale my pro tebe máme ještě něco navíc. Podle metody Feng Shui může energie místnosti, kterou obýváš, různě působit na věci v tvém životě. Uprav tedy ten svůj ,tvůrčí chaos", který rodiče mylně nazývají neskutečným ,bincem", svým vlastním potřebám.

Jak na to?
Podle našeho obrázku si rozděl svůj pokoj na ,střepy". Každý kout symbolizuje něco jiného, takže se postav doprostřed a jednej:-)!

* Umísti fotky lidí, kteří by ti mohli v životě pomoct (rozzuřený obličej vaší matikářky to asi nebude:-)), ale klidně i těch, kteří tě nějak inspirují, dělají radost nebo je obdivuješ (jas-ně, sem patří všechny plakáty tvých idolů) do koutku ,Pomoci a podpory".

* Chceš být u ostatních oblíbená? Kdo by nechtěl, že? Kromě ochotného poskytování opisování domácích úkolů kámoškám se můžeš podpořit povzbuzujícím slogánkem. Vystřihni vhodný nadpis z časopisu nebo si ho vyrob na míru a připíchni na zeď ,Své pověsti".

* Cokoliv do páru - boty, kontaktní čočky, náušnice... ano, i zakopnuté ponožky:-) zásadně patří do rohu ,Přátel a lásky", obzvlášť pokud máš trable s kluky nebo ti to skřípe v kamarádství.

* Lezou ti na nervy příbuzní? Nemůžeš vystát svoji ségru? Bratra bys v poslední době nejradši ,vydědila"? Do sekce ,Rodiny" v tom případě patří nějaký předmět na úklid (v rámci zapuzení sourozence zapomeň na WC štětku, prosím:-)), jako je avantgardní oprašovátko, příruční vysavač, luxusní prachovka, sprej proti prachu nebo něco podobného...

* Jsi tak trochu švorc? Tvůj sen nebo plán ti proplul mezi prsty nebo ti ho zákeřně vyfouknul někdo jiný? Do rohu ,Peněz a zisku" umísti svíčky a občas je, pro posílení ,milionářsko-marketingového" účinku, zapal. Uvidíš, jak to posype:-)

* Květiny naaranžované hned vlevo od vchodu do pokojíku podpoří a zdokonalí tvé znalosti. To se hodí, ne? Tenhle koutek totiž symbolizuje a stimuluje ,Moudrost". Přesto doporučujeme nebrat to na lehkou váhu a občas zajít i do školy:-).

* Přímo přede dveřmi nebo směrem ke středu pokoje zavěs ,zvonkohru" v jakémkoli provedení, která při závanu vzduchu vydává příjemné zvuky (kovová či dřevěná). Takového intelektuálního pomocníka pro svůj mozek umístěného v části ,Kariéra a studium" můžeš sehnat v obchodech Etno nebo s dárkovými předměty .

* Věšák na šperky nebo třeba jen jeden kousek bižuterie uložený v části ,Osobních plánů" ti splní tvá nejtajnější přání a postará se o úspěch a pohodu. No, není to nádhera si jednou za čas uklidit a přitom drobet přeorganizovat svůj život?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama